AGU Commuter Compact Reflection Regenjas Dames – zwart
Als je in het donker in de regen rijdt, telt niet alleen waterdichtheid, maar ook verkeersveiligheid. De compacte regenjas Commuter Reflection voor dames houdt je droog en reflecteert over het hele oppervlak. Je zult perfect opvallen.
- De Compact Regenjas Commuter Reflection is gemaakt van gerecycled polyester, dat afkomstig is van PET-flessen. En daarom draagt deze jas het Greensphere-label van AGU. Je maakt een duurzame keuze.
- Onder de buitenstof zit het Poray 10.000 membraan. Zelfs als het constant regent en je met hoge snelheid op je speed pedelec rijdt, kan het water onmogelijk door deze water- en winddichte laag heen. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter de waterdichtheid.
- Dankzij het Poray 10.000 membraan is deze regenjas ook ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen.
- In de achterzak van de Compact Regenjas Commuter Reflection is een opbergzakje geïntegreerd. Deze is ook voorzien van het Poray 10.000 membraan.
- De Compact Regenjas Commuter Reflection is licht en compact op te vouwen.
- Achter de rits aan de voorkant zit een regengoot als extra bescherming tegen regenwater.
- Sterk elastische manchetten voorkomen dat er water via de mouwen naar binnen komt.
- Reflectie is aanwezig over de hele jas. Dit is de zogenaamde mistprint van AGU. Deze gloeit op in het donker zodra er licht van tegenliggers op de jas schijnt of wanneer je onder straatverlichting rijdt. Je valt veel beter op en kiest deze jas voor veiligheid.
- De capuchon is gemakkelijk verstelbaar. Bovendien kan hij worden ingeklapt. Hierdoor lijkt het alsof je een gewone jas draagt.
- Op de rug zit een extra ventilatiepaneel.
- De jas sluit nauw aan op de huid en is gesneden voor een actieve, naar voren gerichte houding op de fiets.
Als je hard door de regen gaat op je e-bike, houdt deze damesjas je droog. Bovendien val je op in het donker.
Kenmerken van de AGU Commuter Compact regenjas voor dames
- Gerecycled polyester ripstop, 2,5-laags, lichtgewicht
- Winddicht, waterdicht en ademend: Poray 10.000
- Reflecterende print en reflecterende details over het hele jack
- YKK ritssluiting met stormflap en regengoot
- Verstelbare capuchon
- Ventilatie op de rug
- 1 achterzak
- Geïntegreerde opbergzak in de achterzak
- Waterdichtheid: 4/5*
- Winddicht: 4/5*
- Ademend vermogen: 4/5*
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | AGU Commuter Compact Reflection Regenjas Dames – zwart |
| Fabrikant: | AGU |
| Artikelnummer: | AGU497695 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart, Reflecterend |
| Gewicht: | 316g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8717565663848, 8717565663855, 8717565663862, 8717565663879 |







































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.