AGU Commuter Compact Hi-Vis Regenjas Heren – neongeel
Als je in het donker fietst als het regent, telt niet alleen de waterdichtheid van een jas, maar ook de verkeersveiligheid. De Compact Regenjas Commuter Hi-vis voor heren houdt je droog en zorgt ervoor dat je altijd opvalt in het verkeer met zijn felle neon gele kleur.
- De Compact Regenjas Commuter Hi-vis voor heren is gemaakt van gerecycled polyester, gemaakt van PET-flessen. Daarom draagt deze jas het Greensphere-label van AGU, een teken van duurzaamheid.
- Onder de buitenstof zit het Poray 10.000 membraan. Zelfs als het onophoudelijk regent en je met hoge snelheid op je fiets of speed pedelec rijdt, kan er geen water door deze waterdichte en winddichte laag heen. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter de waterdichtheid.
- Dankzij het Poray 10.000 membraan is deze regenjas ook ademend. Hoe hoger het Poray-getal, hoe beter het ademend vermogen.
- Dankzij een geïntegreerde tas in een zak is de Compact Raincoat Commuter Hi-vis zeer handzaam en gemakkelijk op te bergen. De tas is ook uitgerust met het waterdichte Poray 10.000 membraan.
- De Compact Regenjas Commuter Hi-vis is licht en zeer handzaam.
- Het hele oppervlak van de jas heeft een felle neon gele kleur. Hierdoor ben je ’s avonds, bij mist, schemering en in het donker altijd goed zichtbaar voor anderen.
- Achter de ritssluiting aan de voorkant zit een regengootje dat voorkomt dat regenwater de regenjas binnendringt.
- Nauwsluitende, elastische manchetten voorkomen dat er water via de mouwen naar binnen komt.
- De capuchon is gemakkelijk verstelbaar en kan in de binnenkraag worden opgeborgen, wat handig is als het (nog) niet regent.
- Aan de achterkant van de jas zit een extra ventilatiepaneel.
- De jas heeft een slanke pasvorm en is speciaal gemaakt voor een actieve houding op de fiets.
Als je door de regen raast, blijf je droog met deze jas voor heren. En je valt bij elk weertype op door de felle neongeel gekleurde stof.
Kenmerken van de AGU Commuter Compact Hi-Vis regenjas voor heren
- Gerecycled polyester ripstop, 2,5-laags, lichtgewicht
- Winddicht, waterdicht en ademend: Poray 10.000
- EN 20471 Hi-vis Neongeel materiaal & reflecterende details
- YKK ritssluiting met stormflap en regengoot
- Verstelbare capuchon
- Ventilatie op de rug
- 1 achterzak
- Geïntegreerde opbergzak in de achterzak
- Waterdichtheid: 4/5*
- Winddicht: 4/5*
- Ademend vermogen: 4/5*
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | AGU Commuter Compact Hi-Vis Regenjas Heren – neongeel |
| Fabrikant: | AGU |
| Artikelnummer: | AGU636543 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Neon |
| Gewicht: | 272g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8717565663671, 8717565663688, 8717565663695, 8717565663664, 8717565663701 |







































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.