7mesh TK1 Trimmable Fietsbroek met Bretels Heren – Zwart
Behaaglijk geborsteld fleece, een premium Elastic Interface zeem, drie zakken en een comfortabele pasvorm – TK1 is de ultieme winterbroek voor op de weg.
De TK1 Tight is 7mesh’s warmste en meest beschermende thermische beenmode. Een DWR Vuelta waterdichtheid aan de buitenkant voert vocht af, terwijl geborsteld fleece totaal comfort biedt. Een geïntegreerd Elastic Interface® zitkussen is ontworpen voor de mannelijke anatomie met een centraal kanaal om de circulatie te verbeteren en druk en gevoelloosheid te verminderen op zelfs de langste ritten.
De tight heeft spanningsvrije en elastische banden en het 7 mesh Anything Series opbergsysteem met drie zakken voor maximale veelzijdigheid. Het unieke patroon en de mobiliteit voorkomen dat de stof achter in de knieholte ophoopt, terwijl de bewegingsvrijheid tijdens de rit wordt verbeterd. Grote reflecterende details zorgen voor zichtbaarheid op de weg. Voor het eerst geïntroduceerd op de 7mesh Thunder Pants, kun je de TK1 koersbroek ook inkorten tot de lengte die bij jou past.
Kenmerken van de 7mesh TK1 koersbroek
- 3 zak systeem, compatibel met overbroek
- 45 mm zachte, elastische banden
- Clean Finish Constructie
- Zachte, geborstelde gebreide bibs
- Grote reflecterende details
- Zuiver gesneden beenzoom
- Voorgevormde benen
- Geïntegreerd Elastic Interface® zitkussen
- Kruislengte: 73,5 cm
- Aanpasbare zoom
Knippen gemakkelijk gemaakt
Draag de Seymour Tights thuis en ontdek eerst of u de juiste maat heeft besteld. Zo ja, stap dan op uw fiets, rijd een rondje en noteer hoeveel, indien aanwezig, u de zoom moet inkorten. De beste manier om de zoom in te korten is met een scherpe schaar net onder de markering. Zorg ervoor dat je er niet doorheen knipt.
Let op: Panty’s die op maat zijn geknipt kunnen niet geruild worden!
Materiaal 85% Polyamide, 15% Elastaan
| Productnaam: | 7mesh TK1 Trimmable Fietsbroek met Bretels Heren – Zwart |
| Fabrikant: | 7mesh |
| Artikelnummer: | SME543540 |
| Materiaal: | 85% Polyamide, 15% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 3 |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Thermo |
| Pasvorm: | strak |
| Binnenbeenlengte: | 73.5cm |
| Zitkussen Naam: | Elastic Interface Men’s Performance Force |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 290g |
| GTIN’s: | 881729046469, 881729046452, 881729046445, 881729046438, 881729046421 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.