7mesh Revo Short Dames – Zwart
De ultieme trailshort voor dames voor mountainbiken in slecht weer, gemaakt met volledig geseald GORE-TEX® voor kogelvrije duurzaamheid, waterbescherming en ademend vermogen. De Revo heeft een damesspecifieke pasvorm met het extra comfort en de extra prestaties van het verplaatsen van de naden naar de zijkant en weg van kwetsbare plekken. De Revo is gevormd voor gemakkelijk trappen en is gesneden tot net onder de knie.
Kenmerken van de 7mesh Revo damesshorts
- Volledig gesealde GORE-TEX® constructie
- Riding Gusset constructie (minimaliseert naden waar shorts/broeken het meestal laten afweten)
- Gelede lengte boven de knie
- Geschikt voor kniebeschermers
- Handzakken met afwateringsgaten
- Riemlussen en platte, vergrendelbare verstellers in de tailleband
- Gulp met rits en drukknoopsluiting met 7mesh-logo
- Reflecterende details
- Oeko-Tex® Standard 100-gecertificeerde stof en Bluesign®-gecertificeerde stof
Materiaal 100% Polyamide
| Productnaam: | 7mesh Revo Short Dames – Zwart |
| Fabrikant: | 7mesh |
| Artikelnummer: | SME506677 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | GORE-TEX® |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Geen wasverzachter |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 40cm |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 180g |
| Duurzaamheid: | bluesign®, STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN’s: | 881729023927, 881729023910, 881729023934, 881729023903 |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.