100% S3 Bril – Soft Tact Two Tone – HiPER Silver Mirror | Clear
De S3 combineert de uitstekende eigenschappen van twee populaire prestatiemodellen: het subtiele voorhoofd van de S2 en de opvallende ventilatieopeningen van de legendarische Speedcraft van 100%.
De S3 geeft de fietser een subtiel afgezwakte hoekigheid, maar behoudt tegelijkertijd de onmiskenbare look van onwankelbare kracht, zodat iedereen weet: hier gaat het om 100% geven.
Kenmerken van de 100% S3-bril
- Ontworpen in Californië
- Ook verkrijgbaar met HiPER-lens
- Verwisselbaar, cilindrisch polycarbonaat vizier biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- Het scherm is breukvast, krasvast en voorzien van een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en lichtgewicht frame van Grilamid® TR90 voor een stevige pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen pootjes en neusbrug voor optimale pasvorm en beste grip, zelfs bij hevig zweten
- Ventilatieopeningen aan de onderkant van de lens verbeteren de luchtcirculatie en voorkomen beslaan
- De inhoud van de levering bestaat uit een hard etui, een microvezeldoekje, een heldere reservelens en een extra alternatief neuspad
Glastechnologieën
Ultra HD-glas
ULTRA HD is het glas dat door de beste racers ter wereld wordt gekozen. In de lens is een breukvast en slagvast polycarbonaatmateriaal geïntegreerd, dat speciaal is gevormd zonder optische vervorming. Het resultaat is een glas dat zo is ontworpen dat het maximale bescherming biedt en tegelijkertijd het helderste en meest nauwkeurige zicht op het parcours biedt.
HiPER-glas
Mensen zien drie basiskleuren: rood, groen en blauw. Het menselijk gezichtsvermogen begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER-glazen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast wordt verhoogd en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een diepgaand zicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te kunnen voelen.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde glazen verminderen verblinding en bieden tegelijkertijd 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Niet-gespiegelde glazen bieden een groter perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% S3 Bril – Soft Tact Two Tone – HiPER Silver Mirror | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577834 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 15% |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Oranje |
| Gewicht: | 220g |
| brilbreedte: | 157mm |
| Temple Length: | 129mm |
| glasbreedte: | 144mm |
| Lens height: | 62mm |
| GTIN’s: | 196261017021 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.