100% S2 Photochromic Bril – Soft Tact Cool Grey
Geïnspireerd door het doorslaande succes van Speedcraft heeft 100% Eyewear de S2 prestatiebril ontwikkeld. De laser-matte randen van de cilindrische lens creëren de look van een gesloten frame, terwijl het ontwerp van de S2 uitstekend verticaal zicht en optimaal comfort biedt.
De ventilatieopeningen aan de onderkant van de lens zorgen voor meer ventilatie en minder beslaan. Een lichtgewicht bril met veel comfort en technologie voor de hele dag sporten.
Kenmerken van de 100% S2 bril
- Ontworpen in Californië
- Vervangbare, cilindrische polycarbonaat lens biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- Lens is splintervrij, krasbestendig en heeft een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en lichtgewicht frame gemaakt van Grilamid® TR90 voor een goede pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen veren en neusbrug voor een optimale pasvorm en de beste grip, zelfs bij hevig zweten
- Ventilatieopeningen aan de onderkant van de lens verbeteren de luchtcirculatie en voorkomen beslaan
- Incl. hardcase voor het veilig opbergen van de bril & microvezel zakje
- Incl. heldere vervangende lens (behalve voor Photochromic) & instructies voor het veilig vervangen van de lens
- Incl. vervangende neusbrug voor alternatieve pasvorm
Technologie
HiPER lens
Mensen zien drie primaire kleuren – rood, groen en blauw. Het menselijk zicht begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER lenzen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast toeneemt en kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een dieptezicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te voelen.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde lenzen verminderen schittering en bieden 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Gespiegelde lenzen bieden een breder perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
Photochromic
De 100% fotochromische lenzen hebben binnenin een reactief pigment dat de intensiteit van het UV-licht om je heen detecteert en de tint van je lenzen altijd aanpast aan de lichtomstandigheden. In plaats van je lenzen handmatig te verwisselen, kun je met Photochromic lenzen in minder dan 15 seconden overschakelen van een categorie 1 naar een categorie 3 tint – zonder je handen van het stuur te halen.
| Productnaam: | 100% S2 Photochromic Bril – Soft Tact Cool Grey |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577827 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 – Slecht weer, Categorie 2 – midden, Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 77-16% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Neon |
| brilbreedte: | 157mm |
| Temple Length: | 129mm |
| glasbreedte: | 137mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN’s: | 196261016864 |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.