100% Hypercraft XS Bril – Matte Metallic Digital Brights – Dark Purple | Clear
HYPERCRAFT® XS biedt een nieuwe generatie sporters de lichtste, meest stabiele en dynamische prestatiegerichte visuele bescherming op de markt. Uitgerust met dezelfde baanbrekende UltraCarbonTM-technologie als HYPERCRAFT®, is deze kleinere visuele bescherming ontworpen voor kleinere gezichten, compromisloze vrouwen en jonge sporters die een krachtige bril nodig hebben.
Kenmerken van de 100% Hypercraft XS-bril
- Ontworpen in Californië
- Verwisselbaar, cilindrisch polycarbonaat scherm biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- Uitstekende optiek met Ultra HD-glazen van breukvast en chemicaliënbestendig materiaal
- 5,5-basiscurve beschermglas voor verbeterd perifeer zicht en bescherming
- Het scherm is breukvast, krasvast en voorzien van een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en lichtgewicht frame van Ultracarbon® voor een stevige pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen pootjes en neusbrug voor optimale pasvorm en beste grip, zelfs bij hevig zweten
- Stroomlijnvormig, lasergesneden, randloos scherm met uitstekende ventilatie, geplaatst onder aerodynamische hoeken
- Ventilatieopeningen aan de onderkant van het glas verbeteren de luchtcirculatie en voorkomen condensvorming
- Verkrijgbaar met contrastversterkende HiPER®-lens
Inhoud van de levering: hardcase voor het veilig opbergen van de bril, microvezelzakje en vervangende neusbrug voor een alternatieve pasvorm, helder vervangend vizier, instructies voor het veilig vervangen van het vizier
Glastechnologieën
HiPER-glas
Mensen zien drie basiskleuren: rood, groen en blauw. Het menselijk gezichtsvermogen begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER-glazen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast wordt verhoogd en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een diepgaand zicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te kunnen voelen.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde glazen verminderen verblinding en bieden tegelijkertijd 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Niet-gespiegelde glazen bieden een groter perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% Hypercraft XS Bril – Matte Metallic Digital Brights – Dark Purple | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577801 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Carbon, Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Smal gezicht, Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 16% |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Geel, Paars |
| Gewicht: | 220g |
| brilbreedte: | 140mm |
| Temple Length: | 120mm |
| Lens height: | 58mm |
| GTIN’s: | 196261023121 |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.