100% Hypercraft Photochromic Bril – Bastille – Blue Mirror
Performance Met 23 gram is de Hypercraft de lichtste bril van 100% Eyewear. Het frameloze ontwerp biedt een groter gezichtsveld, terwijl de lichtgewicht ultra-carbon veren voor meer grip zorgen. De verwisselbare lens heeft ventilatieopeningen aan de boven- en onderkant en biedt optimale bescherming tegen wind en vuil.
Kenmerken van de 100% Hypercraft bril
- Ontworpen in Californië
- Verwisselbare, cilindrische polycarbonaat lens biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- Lens is splintervrij, krasbestendig en heeft een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en lichtgewicht Ultracarbon® frame voor een goede pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen veren en neusbrug voor een optimale pasvorm en de beste grip, zelfs bij hevig zweten
- Gestroomlijnde, lasergesneden randloze lens met uitstekende ventilatie, geplaatst onder aerodynamische hoeken
- Ventilatieopeningen aan de onderkant van de lens verbeteren de luchtcirculatie en voorkomen beslaan
- Incl. harde beschermhoes voor het veilig opbergen van de bril & microvezel zakje
- Incl. vervangende neusbrug voor alternatieve pasvorm
- Incl. doorzichtige vervanglens (behalve voor Photochromic) & instructies voor het veilig vervangen van de lens
Technologie van de lens
HiPER lens
Mensen zien drie primaire kleuren – rood, groen en blauw. Het menselijk zicht begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER lenzen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast toeneemt en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een dieptezicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te voelen.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde lenzen verminderen schittering en bieden 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Gespiegelde lenzen bieden een breder perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
Photochromic
De 100% fotochromische lenzen hebben binnenin een reactief pigment dat de intensiteit van het UV-licht om je heen detecteert en de tint van je lenzen altijd aanpast aan de lichtomstandigheden. In plaats van je lenzen handmatig te verwisselen, kun je met Photochromic lenzen in minder dan 15 seconden overschakelen van een categorie 1 naar een categorie 3 tint – zonder je handen van het stuur te halen.
| Productnaam: | 100% Hypercraft Photochromic Bril – Bastille – Blue Mirror |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP717781 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Carbon, Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Zonder rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 2 – midden |
| Lichttransmissie: | 84-26% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 23g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 60000-00025 |
| brilbreedte: | 149mm |
| Temple Length: | 128mm |
| Lens height: | 62mm |
| GTIN’s: | 196261052145 |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.