100% Hydromatic Jas Heren – zwart
Het lichtgewicht, aerodynamische Hydromatic-jack is gemaakt om de zwaarste omstandigheden te weerstaan. De Hydromatic jas houdt je warm en droog zonder afbreuk te doen aan stijl en comfort.
Kenmerken van de 100% Hydromatic
- 2,5-laagse stretchstof met 10k/10k waterkolom/ademend vermogen
- Waterbestendige coating om het binnendringen van vloeistoffen tot een minimum te beperken
- Cordura slijtagebescherming op de mouwen
- Reflecterende logo’s op voor- en achterkant voor extra veiligheid
- Getapete naden houden je droog in natte omstandigheden
- Zeer goede ventilatie dankzij stretchmateriaal
Materiaal 90% Polyester, 10% Polyamide
| Productnaam: | 100% Hydromatic Jas Heren – zwart |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP564778 |
| Materiaal: | 90% Polyester, 10% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 400g |
| GTIN’s: | 841269191685, 841269191692, 841269191708, 841269191715 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.