100% Glendale Bril – Matte Translucent Brown Fade / Silver + Clear
De GLENDALE biedt de perfecte balans tussen een tijdloos ontwerp en hoogwaardige techniek voor het frame en de glazen, zoals veeleisende fietsers dat verwachten.
Glendale®: een vintage-geïnspireerde sportzonnebril.
100% Eyewear blijft trouw aan zijn roots en heeft met het model Glendale opnieuw een unieke en herkenbare prestatiegerichte zonnebril op de markt gebracht, die beschikt over de nieuwste eyewear-features van 100% Eyewear. De prestaties van de Glendale zijn ongeëvenaard, hoogwaardige materialen voor het frame en de glazen overtreffen de huidige normen voor zicht, comfort en bescherming. Dankzij de details van het ontwerp kunnen de neusbrug en de pootjes worden aangepast. Een perfecte balans tussen een tijdloos ontwerp en hoogwaardige technologieën om aan de hoge eisen te voldoen.
Kenmerken van de 100% Glendale-bril
- Ontworpen in Californië
- Verwisselbaar, cilindrisch polycarbonaatglas biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- De lens is breukvast, krasvast en voorzien van een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en licht frame van Grilamid® TR90 voor een stevige pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen pootjes en neusbrug voor optimale pasvorm en beste grip, zelfs bij hevig zweten
- De uiteinden van de pootjes kunnen koud worden gevormd om een optimale pasvorm te garanderen
- Meer ruimte tussen het gezicht en het glas verbetert de luchtcirculatie en voorkomt beslaan
- Extra ventilatieopeningen aan de onderkant van het montuur
- Varianten met categorie 1-glas hebben categorie 3-glas in de kleur Smoke als vervanging
- Varianten met categorie 2 en 3 glazen hebben een transparant vervangend glas
Inhoud van de levering: hardcase voor het veilig opbergen van de bril, vervangend glas, microvezelzakje en vervangende neusbrug voor een alternatieve pasvorm, instructies voor het veilig vervangen van het glas
Glastechnologie
HiPER-glas
Mensen zien drie basiskleuren: rood, groen en blauw. Het menselijk gezichtsvermogen begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER-glazen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast wordt verhoogd en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een dieper gedefinieerd zicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te kunnen zien.
Non-Mirror
Niet-gespiegelde glazen bieden een groter perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% Glendale Bril – Matte Translucent Brown Fade / Silver + Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577785 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 220g |
| brilbreedte: | 160mm |
| Temple Length: | 129mm |
| Lens height: | 70mm |
| GTIN’s: | 196261016475 |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.