100% Eastcraft Bril – Soft Tact Cool Grey – HiPER Crimson Silver Mirror | Clear
De Eastcraft maakt deel uit van een collectie die gebaseerd is op een rijk race-erfgoed en innovatieve technologie om de ultieme zonnebril voor zonnebrillen te creëren. De collectie wordt gekenmerkt door een kenmerkend vierkant piloten silhouet. De Eastcraft is uitgerust met een gespiegeld, volledig beschermend glas en wordt geleverd met twee vervanglenzen (2 enkele lenzen, geen monolens).
Kenmerken van de 100% Eastcraft bril
- Cilindrische lens voor beter perifeer zicht en bescherming
- Vervangende lenzen zijn apart verkrijgbaar
- Eenvoudig vervangen van lenzen door vergrendelen en ontgrendelen
- Verwijderbare zijkapjes voor extra bescherming
- Verwisselbare lenzen – monolens of 2 enkelvoudige lenzen
- 100% UV-bescherming (UV400)
- Hydrofobe en oleofobe lensbehandeling stoot water, vuil en olie af
- Duurzaam, flexibel en lichtgewicht TR90 frame
- Incl. 1 harde etui, 1 microvezel schoonmaakzakje
- Incl. 2 vervanglenzen (2 enkele lenzen, geen monolens)
- Extra neuspads met alternatieve pasvorm
Technologie
HiPER lens
Mensen zien drie primaire kleuren – rood, groen en blauw. Het menselijk zicht begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER lenzen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast toeneemt en kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een dieptezicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te voelen.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde lenzen verminderen schittering en bieden 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Gespiegelde lenzen bieden een breder perifeer gezichtsveld, oogbescherming en bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% Eastcraft Bril – Soft Tact Cool Grey – HiPER Crimson Silver Mirror | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP571279 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 14% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| brilbreedte: | 145mm |
| Temple Length: | 129mm |
| glasbreedte: | 71mm |
| brugbreedte: | 11mm |
| Lens height: | 52mm |
| GTIN’s: | 841269182430 |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.