VOID Cycling Core Regenbroek Heren – Zwart
Zeer functionele overbroek met betrouwbare bescherming tegen het weer.
Hoogtepunten van de VOID Cycling Core regenbroek voor heren
- Zeer functionele overbroek voor forenzen
- Met reflecterende veiligheidsdetails
- Verstelbare beenmanchetten
- WP 8 000/MVP 8 000
- 2,5-laags materiaal
Materiaal 100% Polyamide
| Productnaam: | VOID Cycling Core Regenbroek Heren – Zwart |
| Fabrikant: | VOID Cycling |
| Artikelnummer: | VOI551236 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 8000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 8000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 260g |
| GTIN’s: | 7333020090021, 7333020090038, 7333020090045, 7333020090052 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.