Vaude Fluid Regenbroek Dames – Regular – zwart
Multifunctionele regenbroek voor dames
- waterdicht, winddicht en ademend
- bijzonder geschikt voor andere activiteiten
- milieuvriendelijk geproduceerd
De klassieke regenbroek. De 2-laags regenbroek met mesh voering kan snel worden aangetrokken en beschermt je effectief tegen regen en vuil. Je kunt de wijdte van de pijpen aanpassen met klittenband. Deze fietsregenbroek is ook verkrijgbaar in lange en korte maten en is gemaakt met EcoFinish, een milieuvriendelijke waterafstotende afwerking zonder fluorkoolstoffen (PFC). Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame materialen.
Kenmerken van de Vaude Fluid dames regenbroek:
- 2-laags broek
- Voorgevormde knieën
- Elastische tailleband met koord
- verstelbare zoomwijdte met klittenband en ritssluiting
- gedeelde voering, bovenste deel van mesh, onderste deel van tafzijde
- reflecterende elementen
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Voering: 100% Polyamide
| Productnaam: | Vaude Fluid Regenbroek Dames – Regular – zwart |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU108384 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Voering: 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor, Wandelen, Trekking |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Trekking |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Binnenbeenlengte: | 82cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 330g |
| Duurzaamheid: | Green Shape |
| GTIN’s: | 4021573208040, 4021573208057, 4021573208064, 4021573208071, 4021573221223, 4021573208088, 4021573221216, 4052285458508, 4062218863705 |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.