Uvex sportstyle 806 Fietsbril – purple fade/mirror purple
Robuuste bril, volledig zicht
De uvex sportstyle 806 is bedoeld voor sporters met een smal gezicht en garandeert onder alle weersomstandigheden een optimaal zicht. Wie kiest voor de uvex sportstyle 806, krijgt een bril voor vele avonturen. De bril beschermt de ogen altijd 100% tegen schadelijke UVA-, UVB- en UVC-straling. Veelzijdig in gebruik: het robuuste montuur kan tegen een stootje. De zachte neuspads en zachte pootjes garanderen een naadloze pasvorm en maximaal draagcomfort, zelfs als het er ruig aan toe gaat. Of de zon nu schijnt of de wolken voorbijtrekken, de uvex sportstyle 806 is een ongecompliceerde metgezel.
Kenmerken van de Uvex sportstyle 806 Fietsbril
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming
- Zachte neuspads zorgen voor een optimale pasvorm en maximaal comfort
- Zachte pootjes zorgen voor drukvrij draagcomfort en een perfecte pasvorm
- Slank ontwerp: ideaal voor smalle gezichtsvormen
- Toepassingsgebied: golf, trailrunning, mtb, hardlopen/joggen, racefiets, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: polyamide 12 (PA 12)
| Productnaam: | Uvex sportstyle 806 Fietsbril – purple fade/mirror purple |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749220 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning, Wandelen, Trekking |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Smal gezicht, Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars, Transparant |
| Gewicht: | 23g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330878816 |
| Productserie: | Uvex – Sportstyle |
| brilbreedte: | 132mm |
| Temple Length: | 117mm |
| glasbreedte: | 69mm |
| brugbreedte: | 14mm |
| Lens height: | 42mm |
| GTIN’s: | 4043197382203 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.