Uvex sportstyle 237 CV Bril – black matt/mirror red
Deze zonnebrillen kunnen veel: Ze hebben persoonlijkheid. Ze vallen op. En biedt ook scherpe contrasten.
De uvex sportstyle 237 CV beschermt echt goed en past perfect. Dankzij de grote glazen ziet hij eruit als een schildbril. De cilindrische spiegelende lenzen zorgen voor een unieke en ultracoole look. De uvex colorvision® technologie met kleur- en contrastversterkende prestaties zorgt voor heldere contrasten, terwijl de uvex supravision® lenstechnologie met anticondenscoating zorgt voor mistvrij zicht. Verstelbare neuspads en zachte veren zorgen voor een comfortabele, drukvrije pasvorm. Uiterst coole look voor dagelijks gebruik of sport.
uvex sportstyle 237 CV Kenmerken van de skibril:
- uvex supravision® Technologie
- uvex colourvision® technologie
- Verstelbare zachte neuspads
- zachte veren
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- Gemakkelijk schoon te maken
uvex colorvision®
uvex colorvision® uvex De innovatieve kleuren van de brillenglazen zorgen voor ultiem contrast en perfect zicht – met een geschikt brillenglas voor elke situatie.
- Ultieme contrastverbetering
- Maximale kleurwaarneming
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
uvex supravision®
uvex supravision® De coating zorgt voor mistvrij zicht zonder de optische kwaliteit van het brillenglas aan te tasten. Het glas blijft twee keer zo lang mistvrij als de norm voorschrijft.
- 200 % anticondens (vergeleken met de norm)
- Splintervrij voor maximale bescherming
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
| Productnaam: | Uvex sportstyle 237 CV Bril – black matt/mirror red |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707344 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 2 – midden |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 26% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 30g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330862287 |
| Productserie: | Uvex – Sportstyle |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 114mm |
| glasbreedte: | 67mm |
| brugbreedte: | 18mm |
| Lens height: | 55mm |
| GTIN’s: | 4043197381237 |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.