Uvex sportstyle 230 Fietsbril – blue matt/mirror red
Of het nu gaat om een sportieve allrounder of een tweede zonnebril 窶
Kenmerken van de Uvex sportstyle 230 Fietsbril
- Sterke vermindering van de zonnestraling door filtercategorie 3 met een lichtdoorlatendheid van 9-18%
- De modieuze spiegelcoating van de glazen biedt extra bescherming tegen infraroodstraling
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming
- Inclusief uvex-logo op de pootjes
- Toepassingsgebied: golf, trailrunning, mtb, hardlopen/joggen, lifestyle, racefiets, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: ovaal gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: polycarbonaat (PC)
| Productnaam: | Uvex sportstyle 230 Fietsbril – blue matt/mirror red |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX493539 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning, Wandelen, Trekking |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 160/80/65mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 9-18% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 26g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S53.2.069.4416 |
| Productserie: | Uvex – Sportstyle |
| brilbreedte: | 138mm |
| Temple Length: | 123mm |
| glasbreedte: | 66mm |
| brugbreedte: | 15mm |
| Lens height: | 41mm |
| GTIN’s: | 4043197334424 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.