Uvex sequenze CV Fietsbril – black matt/mirror buzzy blue colorvision
Pro-versie. Pro-visie. Pro-rijder. uvex sequenze CV 窶
Een cilindrisch vizier met smalle neusbrug biedt een extreem breed gezichtsveld en optimaal zicht zonder vervormingen 窶®-technologie zorgt voor kleur- en contrastversterkende prestaties en heldere contrasten, zelfs bij moeilijke lichtomstandigheden. Bij intensieve trainingen garandeert de uvex supravision®-glastechnologie met anti-fog coating en indirecte glasventilatie altijd een condensvrij zicht. Het verstevigde bovenframe zorgt voor meer stabiliteit, terwijl de verstelbare, antislip neuspads en zachte pootjes een stevige pasvorm bieden. Dit zorgt voor meer veiligheid op ruige trails. De uvex sequenze CV 窶
Kenmerken van de Uvex sequenze CV Fietsbril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- Goed zicht: contrastverhoging en verbeterde kleurwaarneming door sferische enkelvoudige lens met uvex colorvision®-technologie
- Condensvrij zicht: uvex supravision®-glastechnologie met anti-fog coating
- Eenvoudig te reinigen dankzij de speciale coating van het lensoppervlak: vocht of vingerafdrukken kunnen gemakkelijk worden verwijderd
- Veilige pasvorm: ergonomisch gevormde zachte veren en verstelbare zachte neuspads zorgen voor een optimale pasvorm en draagcomfort
- Toepassingsgebied: trailbiken, trekking, skiën, mtb, hardlopen/joggen, racefiets, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastisch polyamide (TR 90), biobased
| Productnaam: | Uvex sequenze CV Fietsbril – black matt/mirror buzzy blue colorvision |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749270 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wandelen, Trekking, Wintersport |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 2 – midden |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 24g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5340072288 |
| brilbreedte: | 145mm |
| Temple Length: | 132mm |
| glasbreedte: | 135mm |
| Lens height: | 62mm |
| GTIN’s: | 4043197397078 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.