Uvex Cosmic Zonnebril Kinder – cranberry-grey matt/mirror silver
Breed zicht. Universeel ontwerp. Grenzeloos comfort.
Dat is de uvex cosmic. De grote glazen bieden een ruim gezichtsveld en beschermen dankzij 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm betrouwbaar tegen schadelijke zonnestraling. De ventilatiesleuven aan de zijkant zorgen voor indirecte ventilatie van het montuur en voorkomen beslagen glazen 窶
Kenmerken van de Uvex Cosmic Zonnebril voor Kinder
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- Vrij zicht: brilconstructie met uitsparingen aan de zijkant voor indirecte ventilatie
- Veelzijdig: een bril voor elke gelegenheid
- Geschikt voor: kinderen van 8 tot 12 jaar in leeftijd
- Toepassingsgebied: trailbiken, racefietsen, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: polycarbonaat (PC)
| Productnaam: | Uvex Cosmic Zonnebril Kinder – cranberry-grey matt/mirror silver |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749155 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Wandelen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Rood |
| Gewicht: | 19g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330993516 |
| brilbreedte: | 125mm |
| Temple Length: | 119mm |
| glasbreedte: | 50mm |
| Lens height: | 41mm |
| GTIN’s: | 4043197396064 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.