Uvex aerios Bril – cranberry matt/mirror rose
Licht. Sportief. Krachtig.
Wie bij het hardlopen waarde hecht aan lichtheid, maakt met de uvex aerios de juiste keuze. De gespiegelde glazen verminderen verblinding, zelfs bij fel zonlicht, en zorgen voor goed zicht. Inclusief: 100% bescherming tegen UVA-, UVB- en UVC-straling bij alle weersomstandigheden. Het minimalistische ontwerp maakt ze extreem licht, terwijl de zachte pootjes en zachte neuspads zorgen voor een drukvrije, slipvrije pasvorm 窶
Kenmerken van de Uvex aerios Bril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- Extra bescherming: spiegelende glazen reflecteren infraroodstraling op betrouwbare wijze
- Veilige pasvorm: ergonomisch gevormde zachte montuurpootjes zorgen voor een stevige pasvorm
- Aangenaam draagcomfort: verstelbare zachte neuspads zorgen voor een optimale pasvorm
- Stijlvol: trendy kleurencombinaties
- Toepassingsgebied: hardlopen/joggen, racefietsen, golf, trailrunning, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastisch polyamide (TR 90), biobased
| Productnaam: | Uvex aerios Bril – cranberry matt/mirror rose |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749148 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 2 – midden |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 25g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5340103316 |
| brilbreedte: | 145mm |
| Temple Length: | 117mm |
| glasbreedte: | 65mm |
| Lens height: | 45mm |
| GTIN’s: | 4043197396156 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.