Sportful Fiandre Pro Vest Heren – 415 Teal Blue
Lichtgewicht fietsvest met Polartec® Neoshell® membraan.
Hoogtepunten van het Sportful Fiandre Pro fietsvest voor heren
- Polartec® NeoShell® Stof aan de voorkant, elastische en beschermende stof aan de achterkant
- 3 klassieke zakken
- Fiandre Handtekening band
Details van de Sportful Fiandre Pro fietsgilet voor heren
Met het lichtgewicht gilet van Sportful ben je beschermd, zelfs op winderige dagen of tijdens snelle afdalingen. Met een Polartec® membraan aan de voorkant en een zachte, rekbare stof aan de achterkant heb je de bescherming die je nodig hebt zonder dat het je beste prestaties in de weg zit.
Materiaal
Buitenmateriaal: 100% Polyamide
Binnenmateriaal: 100% Polyester
Achterkant / Binnenkraag: 91% Polyester, 9% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Fiandre Pro Vest Heren – 415 Teal Blue |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF707150 |
| Materiaal: | Buitenmateriaal: 100% Polyamide Binnenmateriaal: 100% Polyester Achterkant / Binnenkraag: 91% Polyester, 9% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Polartec® NeoShell® |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +10°C / +20°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 152g |
| GTIN’s: | 8056006372537, 8056006372544, 8056006372551, 8056006372568, 8056006372575 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.