Sportful Fiandre Pro 2 Jas met Korte Mouwen Heren – 087 Lunar Grey
Het gloednieuwe Fiandre Pro 2 jack met korte mouwen is de beste in zijn klasse als het gaat om bescherming tegen regen en wind.
Hoogtepunten van het Sportful Fiandre Pro 2 Short Sleeve Jacket Heren
- Volledig winddichte en waterafstotende Polartec® membraanconstructie
- 3 zakken met inzetstukken en afwateringsgaten
- Eenvoudige constructie met zo min mogelijk zichtbare naden om zwakke plekken te vermijden waar water kan binnendringen
- Reflecterende logo’s op de voor- en achterkant
- Strakke race pasvorm
Details van het Sportful Fiandre Pro 2 jack met korte mouwen voor heren
Dankzij het Polartec® membraan presteert dit jack optimaal in alle winterse omstandigheden, en dankzij de korte mouwen is het ook een optimale oplossing op zonnige dagen en/of in de overgangsperiode.
Sportful heeft het nieuwe Fiandre Pro 2 jack met korte mouwen ontworpen met een nauwsluitende pasvorm voor wedstrijden en heeft het ontwikkeld met zo min mogelijk zichtbare naden om zwakke punten te vermijden en je zo goed mogelijk te beschermen. De drie zakken op de rug zijn voorzien van gussets en drainagegaten om je spullen droog en veilig te houden.
Materiaal
Buitenmateriaal: 100% Polyamide
Binnenmateriaal: 100% Polyester
| Productnaam: | Sportful Fiandre Pro 2 Jas met Korte Mouwen Heren – 087 Lunar Grey |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF735734 |
| Materiaal: | Buitenmateriaal: 100% Polyamide Binnenmateriaal: 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Polartec® |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +5°C / +15°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 198g |
| GTIN’s: | 8056006497964, 8056006397349, 8056006497971, 8056006497988 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.