Sportful Fast Not Fun Fietssokken Unisex – 002 zwart
Voor wedstrijden geschikte gravel fietssokken voor ongeëvenaarde snelheid en prestaties.
Hoogtepunten van de Sportful Fast Not Fun fietssokken
- Voor wedstrijden geoptimaliseerde, aerodynamische soklengte
- Geribbeld materiaal voor betere aerodynamica
- Vochtafvoerend materiaal
- Strakke pasvorm
Details van de Sportful Fast Not Fun fietssokken
Deze sokken zijn gemaakt van lichtgewicht garen met uitstekende zweetregulatie, zodat je voeten fris en droog blijven aanvoelen tijdens het fietsen. Het materiaal is ontworpen om koel en warmteregulerend te zijn voor perfect comfort in verschillende weersomstandigheden.
Materiaal
Maaterial I: 80% Polyamide, 20% Elastaan
Maaterial II: 53% Polyester, 25% Polyamide, 22% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Fast Not Fun Fietssokken Unisex – 002 zwart |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF724670 |
| Materiaal: | Maaterial I: 80% Polyamide, 20% Elastaan Maaterial II: 53% Polyester, 25% Polyamide, 22% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 42g |
| GTIN’s: | 8056006424649, 8056006424656, 8056006424663 |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.