Sportful Classic Fietsjas Dames – 363 Light Green
Koud? Nat? Maakt niet uit! Deze jas houdt je droog, ademt en laat je niet in de steek.
Hoogtepunten van de Sportful Classic fietsjas voor dames
- GORE-TEX INFINIUM邃
- Extra ademend en daarom ideaal voor zware, zweterige sessies
- Regular fit – past bijna iedereen en is geweldig om te dragen met één of meerdere lagen eronder
- Strakke constructie met de stijlvolle, kenmerkende look van Sportful
Details van de Sportful Classic fietsjas voor dames
Veelzijdig en comfortabel voor het fietsen in de winter. Met Gore-Tex Infinium beschermt de jas je betrouwbaar tegen wind en lichte regen in wisselvallige omstandigheden. Het is superademend, houdt je warm en voorkomt oververhitting, zelfs tijdens intensieve sessies en intervallen. De normale pasvorm past iedereen en maakt layering eenvoudig, zodat je je perfect kunt aanpassen aan veranderende temperaturen. Strakke, stijlvolle constructie ontmoet bewezen functie – perfect voor lange trainingsritten of ontspannen weekendritten. Met de CLASSIC jas ben je klaar om de winter te rokeren.
Materiaal
Maaterial I: 100% Polyester
Maaterial II: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Classic Fietsjas Dames – 363 Light Green |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF735788 |
| Materiaal: | Maaterial I: 100% Polyester Maaterial II: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Gore-Tex Infinium |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo |
| Temperatuurbereik: | +15°C / +5°C |
| Pasvorm: | strak |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 283g |
| GTIN’s: | 8056006444814, 8056006444821, 8056006444807, 8056006426339 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.