Santini Adapt Multi Fietsjas Dames 4W250875ADAPTMULT – cappuccino CP
Een zeer veelzijdig winterproduct, met een speciale snit voor vrouwen. Adapt Multi is ontworpen om de pasvorm en het gevoel van een shirt te bieden, maar met de functies van een jas! Gemaakt van Polartec® Power Shield邃ën. Het biedt bescherming tot een waterkolom van 20.000 mm.
Adapt Multi is volledig thermo-verzegeld en garandeert volledige thermische balans in alle weersomstandigheden, hoewel het ideaal is voor koude uitstapjes en nat weer. Hij heeft een smalle pasvorm en is uitgerust met een dubbele ritssluiting aan de voorkant die zowel van onderen als van boven geopend kan worden.
Een reflecterende band op de schouders voor betere zichtbaarheid bij weinig licht en een waterdichte zak met rits op de rug maken dit unieke kledingstuk compleet. Deze jas verandert de manier waarop je je in de winter kleedt. Aan de achterkant van de binnenkraag zit een stoffen haak om de jas op te hangen en te laten drogen.
Een klein detail voor fietsliefhebbers is het label dat in de jas is genaaid en dat het verhaal vertelt van de beklimmingen rond de prachtige stad Bergamo: Boccola, Valcava, Selvino en Colle Gallo.
Kenmerken van het Santini Adapt Multi fietsjack voor dames:
- Aanbevolen voor temperaturen van 0 °C tot +10 °C/32 °F tot 50 °F
- Polartec® Power Shield邃
- 20.000 mm waterkolom
- Volledig thermo-afgedicht
- Verzegelde zoom en manchetten
- Waterdichte ritssluiting aan de voorkant met dubbele schuifsluiting
- Reflecterende strepen op de schouders met logo
- Waterdichte tas op de rug met ritssluiting
- Gemaakt in Italië
| Productnaam: | Santini Adapt Multi Fietsjas Dames 4W250875ADAPTMULT – cappuccino CP |
| Fabrikant: | Santini |
| Artikelnummer: | SAN695749 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Inzetstuk: 55% Elastaan, 45% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Bescherming tegen vocht |
| Pasvorm: | strak |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 450g |
| GTIN’s: | 8053845279126, 8053845267505, 8053845278808, 8053845278815 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.