PEARL iZUMi Summit 3L WXB MTB Jas Heren 19132205 – red dahlia – AA8
Dit model is ideaal voor mensen die zich niet laten afschrikken door slecht weer.
Hoogtepunten van het PEARL iZUMi Summit 3L WXB MTB jack voor heren
- Lichtgewicht, waterdicht, 3-laags gerecycled materiaal (ademend vermogen: 10.000/10.000)
- Waterdichte YKK Aquaguard® rits aan de voorkant
- PFC-vrije, duurzame en waterafstotende coating beschermt tegen lichte regen
- Twee zijzakken met rits
- Losse pasvorm
Details van het PEARL iZUMi Summit 3L WXB MTB jack voor heren
Dit regenjack is speciaal ontwikkeld voor fietsers en is perfect voor bijzonder natte en snelle ritten. De lichtgewicht, drielaagse stof beschermt tegen vocht en is bovendien extreem ademend en comfortabel om te dragen. De speciaal gevormde mouwen zorgen voor uitstekende bewegingsvrijheid in de fietshouding, terwijl de capuchon perfect over de helm past.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | PEARL iZUMi Summit 3L WXB MTB Jas Heren 19132205 – red dahlia – AA8 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI688949 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 363g |
| GTIN’s: | 196907098186, 196907098179, 196907098162, 196907098193 |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.