O’Neal Tsunami Regenjas – V.18 zwart
Het O’Neal Tsnumai regenjack biedt de ultieme bescherming tegen regen – zowel op de fiets als in alle andere situaties. Het regenjack is gemaakt van 3-laags, waterdicht en ademend 4-way stretch soft touch materiaal met volledig getapete naden.
Kenmerken van het O’Neal Tsunami Regenjas
-
10.000 mm waterkolom
-
10.000 g/m²/24h waterdampdoorlaatbaarheid
-
Waterdichte ritssluiting aan de voorkant
-
3-voudig verstelbare capuchon, geschikt voor integraalhelmen
-
2 volledig waterdichte zijzakken
-
Volledig waterdichte binnenzak om smartphone/media droog te houden
-
Verstelbaar heupgedeelte en klittenband voor optimale bescherming tegen regen en wind
-
Onderarm ventilatie met waterdichte ritsen
-
Ideaal te combineren met de Tsunami broek
Let op: Bij de foto’s vind je een maattabel die je vertelt wat de juiste maat voor jou is.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | O’Neal Tsunami Regenjas – V.18 zwart |
| Fabrikant: | O’Neal |
| Artikelnummer: | ONL342936 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 586g |
| GTIN’s: | 4046068511252, 4046068511269, 4046068511276, 4046068511283, 4046068511290 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.