Northwave Bomb Winter Broek Heren – zwart 10
De Bomb Winter Pants is de perfecte broek voor koude winterdagen. Hij is gemaakt van een drielaagse stof met TPU-membraan en biedt uitstekende bescherming tegen wind en regen.
Kenmerken van de Northwave Bomb Winter broek
- Verstelbare tailleband met klittenband om de broek comfortabel in de taille te verstellen voor het beste draagcomfort
- Siliconen grippers aan de achterkant van de tailleband en een elastische tailleband met logo onderaan de broekspijp zorgen ervoor dat de broek blijft zitten waar hij hoort te zitten
- Twee praktische zakken met ritssluiting aan de voorkant bieden gemakkelijke toegang tot alle benodigdheden
- Bij de knieën heeft de broek een speciale slijtvaste ripstop stof om de plekken te beschermen die het meest gevoelig zijn voor schuren
- Dankzij de zachte en ergonomische vorm kun je je beschermers comfortabel onder de broek dragen
Materiaal
Materiaal 1: 89% Polyamide, 11% Elastaan
Materiaal 2: 100% Polyester
| Productnaam: | Northwave Bomb Winter Broek Heren – zwart 10 |
| Fabrikant: | Northwave |
| Artikelnummer: | NOR648807 |
| Materiaal: | Materiaal 1: 89% Polyamide, 11% Elastaan Materiaal 2: 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | Winter |
| Ademend vermogen: | 7000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 7000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 501g |
| GTIN’s: | 8030819331844, 8030819331851, 8030819331868, 8030819346176, 8030819346183 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.