MAAP Apex Deep Winter Jas 2.0 Heren – odyssey
De Apex Deep Winter Jacket 2.0 is opnieuw ontworpen met Polartec® Power Shield邃
Kenmerken van de MAAP Apex Deep Winterjas 2.0 voor heren
- Polartec® Power Shield邃
- Hoog stretch breisel met kritische naadafdichting
- Beschermende hoge binnenkraag
- 20k+ waterdicht / 20k+ ademend vermogen
- Winddicht
- Gelede mouwen
- YKK AquaGuard® waterbestendige borsttasje met ritssluiting en tweewegsluiting aan de voorkant
- Opgegroeide ritsbescherming bovenaan, gelijmd en aansluitend aan de zoom
- Verlijmde 45mm zoom aan voorkant met 360 gripper
- Onderste rugpand met gripper
- Achterzakken met stormflapbescherming
- Reflecterende details op alle panelen
- Niet-PFAS DWR
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Membraan: 100% Polyamide
| Productnaam: | MAAP Apex Deep Winter Jas 2.0 Heren – odyssey |
| Fabrikant: | MAAP |
| Artikelnummer: | MPP732523 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Membraan: 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | Winter |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Thermo, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 225g |
| GTIN’s: | 9344684687845, 9344684811295, 9344684934741, 9344685058194, 9344685181649 |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.