Gonso Save Regenbroek Dames – Safety Yellow
Regenbroek voor alle weersomstandigheden als klassieke overbroek met getapete naden
De Save-broek van G-Tex-materiaal is een klassieke regenbroek voor gebruik in natte omstandigheden. Met getapete naden en een waterkolom van 10.000 mm is de overbroek 100% waterdicht. De schuurbescherming op het zitvlak maakt ze ook robuust en de beenwijdteverstelling houdt spatwater betrouwbaar buiten.
Kenmerken van de Gonso Save all-weather regenbroek voor dames
- Iets wijdere pasvorm
- Getapete naden, waterdicht, 10.000 mm waterkolom
- Elastische tailleband met verstelbaar trekkoord
- Schuurbescherming op het zitvlak, verstelbare beenwijdte
- Modieuze details met reflectie
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | Gonso Save Regenbroek Dames – Safety Yellow |
| Fabrikant: | Gonso |
| Artikelnummer: | GON717251 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 80.5cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Geel, Neon |
| Gewicht: | 200g |
| GTIN’s: | 4065716201949, 4065716201918, 4065716201956, 4065716201963, 4065716201970, 4065716201987 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.