Castelli Diluvio C Handschoenen – black 110
DUIKUITRUSTING VOOR NAT WEER
Deze handschoen is sterk gebaseerd op traditionele koudwaterduikhandschoenen. Net als bij een wetsuit verwarmt uw lichaam het vocht dat in de handschoen ontstaat en houdt het u warm. De pasvorm blijkt ongelooflijk comfortabel te zijn. Gripelementen op de palm en een zeer hoogwaardig, elastisch neopreenmateriaal onderscheiden deze handschoen ook. Het is waarschijnlijk te koud voor constante regen en kou, maar het past perfect voor milde omstandigheden en regen.
Kenmerken van de Castelli Diluvio C handschoenen:
- 3 mm dik neopreen houdt de handen aangenaam warm in de regen
- extra grip op de handpalm
- lange neopreen manchet beschermt tegen wind en regen
| Productnaam: | Castelli Diluvio C Handschoenen – black 110 |
| Fabrikant: | Castelli |
| Artikelnummer: | CST597307 |
| Materiaal: | 90% Elastodieen, 10% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Eigenschappen: | Bescherming tegen vocht |
| Temperatuurbereik: | +5°C / +16°C |
| Uitvoering handschoenen: | Volledige vingers, niet gewatteerd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 127g |
| GTIN’s: | 8050949722800, 8050949701577, 8050949722817 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.