Café du Cycliste Sibille Vest Heren – zwart
Dit functionele gilet is een van die kledinglagen die je in meerdere seizoenen tegelijk kunt dragen, zodat je door wisselvallig weer kunt fietsen. Het fietsvest is geschikt voor zowel wedstrijden als trainingen en is gemaakt van een aanpasbare softshell stof die de temperatuur reguleert en beschermt tegen guur weer.
De constructie met luchtkanalen en membraantechnologie zorgt voor het ademend vermogen dat nodig is bij wisselende snelheden en temperaturen. Dit fietsvest is ook volledig waterdicht met een waterkolom van 10.000 mm. Een tweewegrits zorgt voor verdere temperatuurregulatie om je lichaamswarmte op een stabiel niveau te houden, terwijl je onderweg ook toegang hebt tot zakken van lagere kledinglagen. Reflecterende biezen, logo’s en ritsbescherming bij de kraag maken de details van dit gilet compleet.
Kenmerken van het Café du Cycliste Sibille Vest voor Heren
-
Performance Fit – “Performance Fit” kleding is gemaakt van stoffen met sterke stretch-eigenschappen. Ze zijn nauwsluitend gesneden en ontworpen voor maximale efficiëntie.
-
Achterzak met rits
-
YKK-ritssluiting
-
Geborstelde binnenstof
-
Reflecterende details
-
Typische race badge
-
Waterdicht
B Corp certificering:
Café du Cycliste is sinds 2024 gecertificeerd als B Corporation邃
Materiaal
Hoofdmateriaal: 95% Polyester, 5% Elastaan
Membraan: 100% Polyester
| Productnaam: | Café du Cycliste Sibille Vest Heren – zwart |
| Fabrikant: | Café du Cycliste |
| Artikelnummer: | CDC737862 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 95% Polyester, 5% Elastaan Membraan: 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +16°C / +8°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 200g |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN’s: | 3700955410462, 3700955410479, 3700955410486, 3700955410493 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.