Café du Cycliste Edith Vest Dames – mountain fog
De Edith is gemaakt van een lichtgewicht gerecyclede stof voor maximale bescherming met een extreem comfortabel gevoel. De volledig winddichte kern van het gilet wordt aangevuld met een ademend rugpand voor optimale temperatuurbeheersing, terwijl een tweewegs YKK-rits zorgt voor meer flexibiliteit en gebruiksgemak. Edith is een draagbare metgezel die je comfortabel houdt op lange dagen in het zadel.
Kenmerken van het Café du Cycliste Edith Vest voor Dames
-
Winddichte Dyntex-stof – Een ultralichte stof voor dat extra beetje bescherming wanneer je het nodig hebt.
-
Packaway-ontwerp – Opvouwbaar tot zijn kleinste formaat in zijn eigen zak voor eenvoudig opbergen.
-
Dubbele YKK-rits – Vislon-rits in twee richtingen van YKK voor veelzijdigheid en temperatuurregeling.
-
Regular Fit – Het gilet is nauwsluitend en ontworpen voor serieus fietsen, maar heeft een iets meer ontspannen vorm dan onze Performance Fit fietskleding.
-
Extreem lichtgewicht stof – 48 g/m²
-
Reflecterende details
-
Gerecycled materiaal
B Corp-certificering:
Café du Cycliste is sinds 2024 gecertificeerd als B Corporation邃
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyamide
Achterkantmateriaal: 82% Polyamide, 18% Elastaan
| Productnaam: | Café du Cycliste Edith Vest Dames – mountain fog |
| Fabrikant: | Café du Cycliste |
| Artikelnummer: | CDC713116 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyamide Achterkantmateriaal: 82% Polyamide, 18% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Eigenschappen: | Windbescherming |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +10°C |
| Pasvorm: | strak |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 200g |
| Duurzaamheid: | bluesign®, MADE IN GREEN by OEKO-TEX®, GRS – Global Recycle Standard |
| GTIN’s: | 3700955415948, 3700955415955, 3700955415962, 3700955415979 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.