Alé Sunselect Crono Handschoenen – zwart/wit
Technische handschoenen gemaakt van Sunselect stof, die bruinen mogelijk maakt en beschermt tegen schadelijke UV-stralen. De handpalm is versterkt met gel voor bescherming en een betere grip op het stuur.
Kenmerken van de Alé Sunselect Crono handschoenen
- Lange manchet
- De Sunselect stof laat de huid bruinen en beschermt tegelijkertijd tegen UVA-stralen
Materiaal
Materiaal I: 81% Polyester, 19% Elastaan
Materiaal II: 100% Polyamide
Materiaal III: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Alé Sunselect Crono Handschoenen – zwart/wit |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE570284 |
| Materiaal: | Materiaal I: 81% Polyester, 19% Elastaan Materiaal II: 100% Polyamide Materiaal III: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Trekking, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +18°C |
| Uitvoering handschoenen: | Korte vingers |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 15g |
| GTIN’s: | 8055528176890, 8055528176906, 8055528176913, 8055528176920, 8055528176937 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.