Alé R-EV1 Future Warm Jas Heren – steel grey
Ontwikkeld om de uitdagingen van het koudste seizoen aan te kunnen.
Hoogtepunten van de Alé R-EV1 Future Warm jas voor heren
- Body Mapping
- Reflecterende inzetstukken
- Heat-sealed siliconen afwerking
- Bonded Technology
- Binnenvest
- Thermische lunette in de schouderzone
- Anatomisch gesneden polsmanchet
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Cam-Lock ritssluiting
- Drie achterzakken
- DWR waterafstotende behandeling
- Pasvorm: Racing
- Materiaal: W-Wind 3L Shield DWR, W-Wind Thermo DWR, B-Tour
Details van het Alé R-EV1 Future Warm jack voor heren
Het slimme jack waarmee je in koude winterse omstandigheden en temperaturen kunt fietsen. Het doel is om warmteverlies te voorkomen en daarom grijpt het Body Mapping System in, waarbij de stoffen strategisch worden gepositioneerd om te reageren op de reacties van het lichaam. Op de borst, mouwen en rug verbetert de stof, in combinatie met een klimaatmembraan, het comfort door het lichaam warm, droog en beschermd te houden en afkoeling tijdens afdalingen of minder actieve fases te voorkomen. De dubbele functionaliteit van de opening van het binnenvest aan de voorkant helpt de lichaamstemperatuur te reguleren, afhankelijk van de weersomstandigheden.
| Productnaam: | Alé R-EV1 Future Warm Jas Heren – steel grey |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE653988 |
| Materiaal: | Materiaal I: 80% Polyamide, 20% Elastaan Materiaal II: 83% Polyamide, 17% Elastaan Materiaal III: 86% Polyamide, 14% Elastaan Materiaal IV: 72% Polyamide, 28% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +14°C / +2°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 400g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528484605, 8055528484612, 8055528484629, 8055528484636, 8055528484643 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.