Alé PRAGMA Cosmic Fietsjas Dames – navy blue
De Cosmic jas is aangenaam licht, een perfecte mix van bescherming en stijl, thermisch en winddicht.
Hoogtepunten van het Alé PRAGMA Cosmic fietsjack voor dames
- Lichaamsmapping
- Siliconen band aan de zoom
- Drie achterzakken
- Reflecterende inzetstukken
- Ritssluiting met beschermende binnenflap
- Thermische rand in schouderzone
- Dubbele anatomische polsband
Details van het Alé PRAGMA Cosmic fietsjack voor dames
Het beschermt je tijdens intensieve ritten, zelfs bij vriestemperaturen De constructie van de jas is gebaseerd op het concept van het Body Mapping System: de gerichte rangschikking van materialen om het ademend vermogen en de bescherming in koude omstandigheden te verbeteren. Het 3-laags materiaal met Windtex-membraan beschermt tegen de wind, terwijl het zachte fleece aan de binnenkant voor warmte zorgt.
Materiaal
Hoofdmateriaal – buitenkant: 87% Polyester, 13% Elastaan
Hoofdmateriaal – binnenkant: 95% Polyester, 5% Elastaan
Materiaal III: 100% Polyester
Materiaal IV: 92% Polyester, 8% Elastaan
| Productnaam: | Alé PRAGMA Cosmic Fietsjas Dames – navy blue |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737784 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buitenkant: 87% Polyester, 13% Elastaan Hoofdmateriaal – binnenkant: 95% Polyester, 5% Elastaan Materiaal III: 100% Polyester Materiaal IV: 92% Polyester, 8% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Thermo, Fleece, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +8°C / +2°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 330g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528605345, 8055528605352, 8055528605369, 8055528605376 |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.