Alé PRAGMA Connect Fietsjas Heren – blauw
Het Connect jack is eenvoudig en in klassieke kleuren, maar niet saai.
Hoogtepunten van het Alé PRAGMA Connect jack voor heren
- Body Mapping
- Siliconen band aan de zoom
- Drie achterzakken
- Reflecterende inzetstukken
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Lasergesneden, anatomisch gevormde manchetten
- Pasvorm: Comfort
- Materiaal: W-Wind 3L Soft 280, Thermo Fleece 200
Details van het Alé PRAGMA Connect jack voor heren
De comfortabele snit van de Solid-lijn is behaaglijk, thermisch en winddicht. De gebruikte materialen, ideaal gepositioneerd dankzij het body mapping systeem, zorgen voor warmte en bescherming tijdens de dagelijkse training in de buitenlucht, zowel op de weg als off-road. Het Fondo jack is perfect voor intensieve trainingen dankzij de goede vochtregulatie. De 3-laags stof met Windtex membraan beschermt tegen de wind, terwijl het zachte binnenmateriaal warmte biedt.
Materiaal
Hoofdmateriaal – buiten: 100% Polyester
Rug, binnenkraag: 85% Polyester, 15% Elastaan
| Productnaam: | Alé PRAGMA Connect Fietsjas Heren – blauw |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689770 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buiten: 100% Polyester Rug, binnenkraag: 85% Polyester, 15% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Thermo, Fleece, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +8°C / +2°C |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 345g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528545566, 8055528545573, 8055528545580, 8055528545597, 8055528545603, 8055528545610 |






































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.