Alé PR-E Thermo 2.0 Fietsvest Heren – fluo orange
Geraffineerd en multifunctioneel fietsvest.
Hoogtepunten van het Alé PR-E Thermo 2.0 fietsvest voor heren
- Drie achterzakken
- Zonder binnenkraag
- Siliconen band aan de zoom
- Ritssluiting met Cam-Lock
- Reflecterende inzetstukken
Details van het Alé PR-E Thermo 2.0 fietsvest voor heren
Het zachte materiaal is behaaglijk en warm, maar zonder membraan. Het vest kan in elk seizoen worden gebruikt. Er zijn geen grenzen: onder of over een jas of shirt, het vest is een perfecte, veelzijdige extra laag.
Materiaal 85% Polyamide, 15% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Thermo 2.0 Fietsvest Heren – fluo orange |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737755 |
| Materiaal: | 85% Polyamide, 15% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Hi-Vis / Reflecterend |
| Temperatuurbereik: | +10°C / +2°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Oranje |
| Gewicht: | 180g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528595813, 8055528595820, 8055528595837, 8055528595844, 8055528595851 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.