Alé PR-E Master 2.0 Fietsshorts met bretels Heren – sand
De Master 2.0 fietsbroek is ontworpen om zich aan te passen aan elke renner.
Hoogtepunten van de Alé PR-E Master 2.0 koersbroek voor heren
- Free System Bib
- Lichte compressie
- Reflectoren voor meer zichtbaarheid
Details van de Alé PR-E Master 2.0 fietsbroek voor heren
De perfecte constructie vormt zich naar de vorm van het lichaam. De comfortabele stof, die de spieren licht comprimeert, biedt ook uitstekende bescherming tegen UV-stralen. De niet-omgezoomde beenboorden geven een gevoel van vrijheid terwijl de shorts op hun plaats blijven. De bretels zijn gemaakt van microvezel, terwijl de achterkant van netstof is gemaakt om de hoeveelheid materiaal op de rug te verminderen. De kleuren en moderne snit maken het een crossover kledingstuk dat gecombineerd kan worden met alle shirts in moderne en trendy kleuren.
| Productnaam: | Alé PR-E Master 2.0 Fietsshorts met bretels Heren – sand |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE712470 |
| Materiaal: | Maaterial I: 71% Polyamide, 29% Elastaan Maaterial II: 75% Polyamide, 25% Elastaan Maaterial III: 83% Polyester, 17% Elastaan Maaterial IV: 88% Polyamide, 12% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | 4HF |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 170g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528555992, 8055528556005, 8055528556012, 8055528556029, 8055528556036 |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.