Alé PR-E Magic Colour Winter Short Dames – zwart
De Magic Color wintershorts zijn functioneel en onmisbaar: Minimale en ergonomische snit, ideaal voor middellange en winterse klimaten.
Hoogtepunten van de Alé PR-E Magic Colour wintershort voor dames
- Lasersnit
- Reflecterende details
- Pasvorm: Performance
- Materiaal: B-Thermo Fleece 250
Details van de Alé PR-E Magic Colour wintershort voor dames
Een model met uitzonderlijk comfort, in trendy kleuren die bij elk type top passen. Het Raw-Cut S-Stability System inzetstuk op het onderbeen houdt het kledingstuk stabiel en op zijn plaats. Reflecterende details zorgen voor een betere zichtbaarheid in het verkeer.
Materiaal
Hoofdmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan
Beenzoom: 75% Polyester, 25% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Magic Colour Winter Short Dames – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE653999 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan Beenzoom: 75% Polyester, 25% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Thermo |
| Temperatuurbereik: | +15°C / +6°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Dynamic8W |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528489358, 8055528489365, 8055528489372, 8055528489389 |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.