Alé PR-E Magic Colour Shorts met bandjes voor heren – forest green
Het ontwerp zorgt voor comfort met precies de juiste compressie.
Hoogtepunten van de Alé PR-E Magic Colour fietsbroek met bretels voor heren
- “Zero Friction”-bandjes
- Vierdraads platte naden
- S-stability-systeem
- Lasergesneden
- Dynamic8-zeem
Details van de Alé PR-E Magic Colour fietsbroek voor heren
Het hoogwaardige materiaal heeft optimale tweeweg-stretch-eigenschappen, is pillingbestendig en droogt snel, zodat je ook bij warm weer fris blijft. Andere koele en stabiliteitsbevorderende kenmerken zijn ultralichte bandjes en een Raw-Cut-mesh-inzetstuk aan de achterkant van de short ter hoogte van de lendenen voor extra ventilatie. Het Raw-Cut-S-Stability-systeem van Alé zorgt voor optimaal comfort en een optimale positionering van het zeem. Reflecterende details maken het ontwerp af en verhogen uw zichtbaarheid op de weg.
Materiaal
Hoofdmateriaal: 80% Polyamide, 20% Elastaan
Beenzoom: 87% Polyester, 13% Elastaan
Rug: 75% Polyamide, 25% Elastaan
Rug inzetstuk: 83% Polyester, 17% Elastaan
Bretels: 80% Polyester, 20% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Magic Colour Shorts met bandjes voor heren – forest green |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE621245 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 80% Polyamide, 20% Elastaan Beenzoom: 87% Polyester, 13% Elastaan Rug: 75% Polyamide, 25% Elastaan Rug inzetstuk: 83% Polyester, 17% Elastaan Bretels: 80% Polyester, 20% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Zitkussen Naam: | 4H |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 165g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528459221, 8055528459238, 8055528459245, 8055528459252, 8055528459269 |








































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.