Alé PR-E Ghostly Fietsjas Heren – blauw
Haal diep adem en geniet van elke rit, ongeacht het weer.
Hoogtepunten van het Alé PR-E Ghostly fietsjack voor heren
- Body Mapping
- Siliconen band aan de zoom
- Drie achterzakken
- Reflecterende inzetstukken
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Anatomisch gesneden polsband
- Cam-Lock Ritssluiting
- DWR – waterafstotende behandeling
Details van het Alé PR-E Ghostly fietsjack voor heren
Het winddichte Ghostly fietsjack beschermt tegen koude wind in de winter. De 3-laags stof aan de voorkant belooft hoge prestaties. De middelste laag bestaat uit het Event Dv Stretch-membraan, dat beschermt tegen wind en transpiratie van de huid afvoert. De binnenlaag biedt uitstekende thermische isolatie dankzij de golfstructuur van de microfleece stof. De DWR-behandeling op het oppervlak voorkomt dat vocht en straatvuil binnendringen. De praktische drie achterzakken bieden voldoende ruimte voor alles wat je onderweg nodig hebt.
Materiaal
Maaterial I: 84% Polyester, 16% Elastaan
Maaterial II: 86% Polyester, 14% Elastaan
Maaterial III: 90% Polyester, 10% Elastaan
Maaterial IV: 50% Polyester, 33% Polyamide, 17% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Ghostly Fietsjas Heren – blauw |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE689778 |
| Materiaal: | Maaterial I: 84% Polyester, 16% Elastaan Maaterial II: 86% Polyester, 14% Elastaan Maaterial III: 90% Polyester, 10% Elastaan Maaterial IV: 50% Polyester, 33% Polyamide, 17% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo |
| Temperatuurbereik: | +14°C / +6°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 290g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528541261, 8055528541278, 8055528541285, 8055528541292, 8055528541308, 8055528541315 |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.