Alé OFF ROAD – GRAVEL Stones Cargo Fietsshort met Bretels Heren – green wood
De Stones Cargo is onderdeel van de Gravel Off Road lijn.
Hoogtepunten van de Alé OFF ROAD – GRAVEL Stones Cargo koersbroek voor heren
- Body Mapping
- Grijper
- Bibshort van microgeperforeerde, elastische meshstof
- Zijzakken van mesh
- Achterzakken
- Winddicht
Details van de Alé OFF ROAD – GRAVEL Stones Cargo koersbroek voor heren
Deze bibshort is ingenieus gesneden uit Lycra® Power Zaffiro-materiaal en biedt hoge prestaties en bescherming (UPF50+). De Stones Cargo biedt veel opbergruimte dankzij de ruime, individuele zijzakken op het bovenbeen en de achterzak van Air Mesh Ultralight. Het zitvlak is GREEN 4H.
| Productnaam: | Alé OFF ROAD – GRAVEL Stones Cargo Fietsshort met Bretels Heren – green wood |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE670896 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 78% Polyamide, 22% Elastaan Achterkant: 86% Polyamide, 14% Elastaan Zak: 88% Polyamide, 12% Elastaan Beenzoom: 74% Polyamide, 26% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Bescherming tegen de zon: | 50 |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 4 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Eigenschappen: | Windbescherming |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 2 |
| Zitkussen Naam: | GREEN 4H |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 195g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528512612, 8055528512629, 8055528512636, 8055528512643, 8055528512650 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.