Alé KLIMATIK Racing Regenvest Dames – zwart
De Racing Lady is een technisch stretch vest in een slanke pasvorm. Het gebruikte 2L-materiaal biedt uitzonderlijke technische eigenschappen: het binnenste membraan is zeer ademend en waterdicht, terwijl het buitenste deel een extra DWR-behandeling heeft die beschermt tegen vocht en wegnevel. De minimale naden zijn getapet om te voorkomen dat water binnendringt. Lichtgewicht en praktisch om mee te nemen, met de Racing Lady ben je altijd goed voorbereid op plotselinge weersveranderingen. Ideaal voor alle seizoenen.
Highlights van het Racing regenvest uit de KLIMATIK serie voor dames van Alé
- Siliconen band aan de zoom
- Reflecterende inzetstukken
- DWR waterafstotende behandeling
- Waterdichte en gecoate ritssluiting
- Reflecterende logo’s
- Gedeeltelijk getapete naden
- Cam-Lock ritssluiting
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Pasvorm: Racing
- Materiaal: Idro-Tech 2L
| Productnaam: | Alé KLIMATIK Racing Regenvest Dames – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE605943 |
| Materiaal: | 73% Polyamide, 27% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 15000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +18°C / +6°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 120g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528206627, 8055528198304, 8055528198311, 8055528198328, 8055528206634 |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.