Alé KLIMATIK Racing 2.0 Fietsvest Heren – black
De Racing is een technisch stretchvest met een slanke pasvorm.
Hoogtepunten van het Alé KLIMATIK Racing 2.0 fietsvest voor heren
- Siliconen band aan de zoom
- Reflecterende inzetstukken
- DWR waterafstotende behandeling
- Waterdichte en gecoate ritssluiting
- Reflecterende logo’s
- Gedeeltelijk getapete naden
- Cam-Lock ritssluiting
- Ritssluiting met interne beschermende flap
Details van het Alé KLIMATIK Racing 2.0 fietsvest voor heren
Het gebruikte 2L-materiaal biedt uitzonderlijke technische eigenschappen: het Klima binnenmateriaal is zeer ademend en waterdicht, terwijl de buitenkant een extra DWR-behandeling heeft die beschermt tegen vocht en wegnevel. De naden, die tot een minimum zijn beperkt, zijn getapet om te voorkomen dat water binnendringt. Lichtgewicht en praktisch om mee te nemen, met het racevest ben je altijd goed voorbereid op plotselinge weersveranderingen. Ideaal voor alle seizoenen.
| Productnaam: | Alé KLIMATIK Racing 2.0 Fietsvest Heren – black |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737704 |
| Materiaal: | 73% Polyamide, 27% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht |
| Temperatuurbereik: | +18°C / +6°C |
| Pasvorm: | strak |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 135g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528614835, 8055528614842, 8055528614859, 8055528614866, 8055528614873 |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.