Alé KLIMATIK K-Tornado Fietsjas Heren – slate blue
De technische K-Tornado jas is geschikt voor een breed scala aan klimatologische omstandigheden, een “long season” kledingstuk.
Hoogtepunten van het Alé KLIMATIK K-Tornado jack voor heren
- Reflecterende inzetstukken
- Drie achterzakken
- Siliconen band aan de zoom
- Thermisch zachte stof aan de binnenkant van de hals
- DWR – waterafstotende behandeling
- Anatomisch gesneden polsband
Details van de Alé KLIMATIK K-Tornado jas voor heren
De extreme elasticiteit van het membraan voelt aan als een tweede huid. De 3-laags stof met klimaatmembraan en DWR-behandeling over het hele oppervlak heeft een hoog ademend vermogen en uitstekende thermo isolatie, zelfs als het nat is.
| Productnaam: | Alé KLIMATIK K-Tornado Fietsjas Heren – slate blue |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737814 |
| Materiaal: | Maaterial I: 71% Polyester, 29% Elastaan Maaterial II: 90% Polyester, 10% Elastaan Maaterial III: 86% Polyamide, 14% Elastaan Maaterial IV: 75% Polyamide, 25% Elastaan Maaterial V: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +12°C / +6°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528608223, 8055528608230, 8055528608247, 8055528608254 |







































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.