Alé Color Block T-Care Plus Fietssokken – steel blue
De sok is gemaakt van gerecycled T-CARE PLUS garen met een antibacteriële werking.
Highlights van de Alé Colour Block T-Care Plus fietssokken
- Technologisch garen voorkomt ophoping van geurtjes, is verfrissend en vermindert de vorming van bacteriën en schimmels
- Manchethoogte 18 cm
Materiaal 98% Polyamide, 2% Elastaan
| Productnaam: | Alé Color Block T-Care Plus Fietssokken – steel blue |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE712479 |
| Materiaal: | 98% Polyamide, 2% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 40g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528579844, 8055528579851, 8055528579868 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.