ALBION Zoa Regenbroek Heren – Zwart
Behoud comfort, ongeacht het weer.
Waterdichte broeken voor maximale bescherming en minimale inspanning wanneer de elementen het zwaarst zijn. De 3-laags Pertex® Shield stof is voorzien van Endurance DWR, een unieke afwerking op siliconenbasis die individuele vezels omhult en een extreem waterafstotende barrière creëert die zowel conventionele afwerkingen op basis van PFAS als PFAS-vrije alternatieven overtreft. De broek is gemakkelijk in te pakken en overal mee naartoe te nemen om warmte, wind- of regenbescherming aan je kledingsysteem toe te voegen wanneer je dat het meest nodig hebt. Dankzij de knielange YKK ritssluitingen kun je de broek snel en gemakkelijk aan- en uittrekken als je al beenmode en schoenen draagt.
Kenmerken van de ALBION Zoa regenbroek voor heren
- PFAS-vrije, waterdichte Pertex® Shield 3-laags stof met C0 Endurance DWR voor robuuste bescherming tegen de elementen
- Ontworpen pasvorm voor maximaal comfort en mobiliteit tijdens het trappen
- Waterkolom 20.000 mm, waterdampdoorlaatbaarheid 13.000 g/m2/dag
- Volledig getapete naden
- Twee tailleverstellers voor een breed scala aan pasvormen/spanningen
- Twee knielange YKK Reverse Coil Aquaguard ritssluitingen voor snel en gemakkelijk aan- en uittrekken van de broek als je al beenmode en schoeisel draagt
- Twee YKK Reverse Coil Aquaguard ritssluitingen met zijsplitjes en mesh zakken voor snelle temperatuurregeling en draagvermogen
- Elastische enkels en taille om de broek op zijn plaats te houden
- Verstevigd zitvlak van ballistisch nylon voor extra duurzaamheid, met reflecterende randen aan beide zijden voor betere zichtbaarheid
- Gewicht: 275 g (maat medium)
Gebruik: De broek is zo comfortabel dat hij de hele dag gedragen kan worden of uitgetrokken kan worden in zware regen.
Pasvorm: fiets pasvorm. Past precies op maat.
Studiomodel: Lengte: 183cm, taille: 80cm, Binnenbeenlengte: 87cm – draagt maat: M
Materiaal 100% Polyamide
| Productnaam: | ALBION Zoa Regenbroek Heren – Zwart |
| Fabrikant: | ALBION |
| Artikelnummer: | ABN739963 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Technologieën: | PFAS free Pertex® Shield 3-Layer |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 13000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 275g |
| Duurzaamheid: | GRS – Global Recycle Standard |
| GTIN’s: | 5060984074515, 5060984074522, 5060984074539, 5060984074546, 5060984074553 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.