100% Speedcraft Bril – Matte Black – HiPER Blue Multilayer Mirror | Clear
De Speedcraft is de bril bij uitstek voor wereldkampioen wielrennen Peter Sagan en beschikt over de meest geavanceerde technologie van 100% voor ultieme sportprestaties.
Het kenmerkende glasje van 100% met zijn cilindrische scherm biedt 360 graden zichtbaarheid in de rijpositie. Ultra-grip neus- en pootstukken van rubber zorgen voor comfort gedurende de hele dag, terwijl de onderste ventilatieopeningen de ventilatie verbeteren en de vochtigheid op het glasje verminderen.
Kenmerken van de 100% Speedcraft-bril
- Ontworpen in Californië
- Ultra-grip neus- en pootjes van rubber zorgen voor een stevige pasvorm, zelfs bij hevig zweten
- Onderste ventilatieopeningen voor betere ventilatie en minder beslaan van de glazen
- Verstelbare pootjes voor een individuele pasvorm
- Verkrijgbaar met contrastversterkende HiPER-glazen
- Boordeinden met ventilatieopeningen voor vochtregulering
- Ultra-HD-glazen van zeer slagvast en licht polycarbonaat
- Cilindrische beschermende glazen met een basiscurve van 5,5 voor verbeterd perifeer zicht en bescherming
- 360º-zichtbaarheid voor onbeperkt zicht en een optimaal gezichtsveld
- Verwisselbare, krasbestendige glazen
- 100% UV-bescherming (UV400)
- Hydrofobe en oleofobe lenscoating stoot water, vuil en olie af
- Robuust, flexibel en licht TR90-frame
- Inclusief harde etui voor veilige opslag van de bril, heldere vervangende lens, microvezelzakje en vervangende neusbrug voor alternatieve pasvorm, instructies voor het veilig vervangen van de glazen
Glastechnologie
HiPER-glas
Mensen zien drie basiskleuren: rood, groen en blauw. Het menselijk gezichtsvermogen begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER-glazen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast wordt verhoogd en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een diepgaand zicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te kunnen voelen.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde glazen verminderen verblinding en bieden tegelijkertijd 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Niet-gespiegelde glazen bieden een groter perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% Speedcraft Bril – Matte Black – HiPER Blue Multilayer Mirror | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577845 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 11% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Productserie: | 100% – Speedcraft |
| brilbreedte: | 156mm |
| Temple Length: | 110mm |
| glasbreedte: | 145mm |
| Lens height: | 66mm |
| GTIN’s: | 196261017076 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.