100% S3 Photochromic Bril – Polished Translucent Grey – Rose Gold Mirror
De S3 combineert de uitstekende eigenschappen van twee populaire prestatiemodellen: het subtiele voorhoofd van de S2 en de karakteristieke ventilatieopeningen van de legendarische Speedcraft van 100%. De S3 geeft de fietser een subtiel afgezwakte hoekigheid en behoudt tegelijkertijd de onmiskenbare look van onwankelbare kracht, zodat iedereen weet: hier gaat het om 100% inzet.
Deze glazen zijn zo ontworpen dat ze zich naadloos aanpassen aan veranderende lichtomstandigheden. Van heldere, zonovergoten trails tot diepe, schaduwrijke afdalingen 窶
Kenmerken van de 100% S3 Photochromic-bril
- Ontwikkeld in Californië
- 5,5-basis cilindrisch beschermglas voor verbeterd perifeer zicht en bescherming
- 360º-zicht voor onbelemmerd zicht en een optimaal gezichtsveld
- 100% UV-bescherming (UV400)
- Verwisselbaar, krasbestendig glas
- Zeer slagvast en licht polycarbonaatglas
- Hydrofobe en oleofobe behandeling van de glazen stoot water, vuil en olie af
- Luchtinlaten aan de onderkant voor betere ventilatie en minder vocht op de lens
- Neus- en pootjes van extreem stroef rubber zorgen voor een stevige pasvorm, hoe hard je ook zweet
- Duurzaam, flexibel en licht TR90-frame
- Inclusief harde etui, microvezel reinigingszakje en extra alternatieve neuspads
| Productnaam: | 100% S3 Photochromic Bril – Polished Translucent Grey – Rose Gold Mirror |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP717802 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 1 – Slecht weer, Categorie 2 – midden, Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 84-26% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Transparant |
| Gewicht: | 220g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 60005-00037 |
| brilbreedte: | 157mm |
| Temple Length: | 129mm |
| Lens height: | 62mm |
| GTIN’s: | 196261050271 |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.