100% S2 Bril – Polished Translucent Mint – HiPER Silver Mirror | Clear
Geïnspireerd door het legendarische succes van Speedcraft op de grootste podia van de wielersport, staat S2® voor 100% snelheid, opnieuw geoptimaliseerd voor dagelijkse sportprestaties. Onze innovatieve technologieën en onze karakteristieke glazen zijn afgestemd op fietsen op elk niveau. De lasergegraveerde randen van S2® zorgen voor de look van een volledig montuur in een randloos, cilindrisch schild en bieden 360 graden zichtbaarheid en comfort.
Kenmerken van de 100% S2-bril
- Ontworpen in Californië
- Ook verkrijgbaar met HiPER-lens
- Verwisselbaar, cilindrisch polycarbonaat scherm biedt onbelemmerd perifeer en verticaal zicht
- Het scherm is breukvast, krasvast en voorzien van een olie- en waterafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV 400)
- Duurzaam, flexibel en lichtgewicht frame van Grilamid® TR90 voor een stevige pasvorm en optimale bescherming
- Ultragrip rubberen pootjes en neusbrug voor optimale pasvorm en beste grip, zelfs bij hevig zweten
- Ventilatieopeningen aan de onderkant van de lens verbeteren de luchtcirculatie en voorkomen beslaan
- Inclusief hardcase voor het veilig opbergen van de bril, heldere vervangende glazen, microvezelzakje, vervangende neusbrug voor alternatieve pasvorm, instructies voor het veilig vervangen van de glazen
Glastechnologie
HiPER-glas
Mensen zien drie basiskleuren: rood, groen en blauw. Het menselijk gezichtsvermogen begint te vervormen waar deze drie kleuren elkaar overlappen. De 100% HiPER-glazen filteren deze overlappingen, waardoor het contrast wordt verhoogd en de kleuren levendiger worden. Door het contrast te verhogen, ervaren rijders een diepgaand zicht met een ongeëvenaarde waarneming om elk detail van het terrein te kunnen zien.
Mirror
Combineer stijl met prestaties. Gespiegelde glazen verminderen verblinding en bieden tegelijkertijd 100% UV-bescherming. Perfect voor sporters en avonturiers.
Non-Mirror
Niet-gespiegelde glazen bieden een groter perifeer gezichtsveld en oogbescherming, evenals bescherming tegen UV-straling.
| Productnaam: | 100% S2 Bril – Polished Translucent Mint – HiPER Silver Mirror | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577819 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Turquoise |
| Gewicht: | 220g |
| brilbreedte: | 157mm |
| Temple Length: | 129mm |
| glasbreedte: | 137mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN’s: | 196261016826 |













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.